Názory klientů

Názory klientů

 | Klinika Mediestetik
Terezie J., spokojený pacient

Touto cestou bych ráda poděkovala za fantastický přístup paní doktorky Oxany, která působí na klinice na P1 i na P5. Je opravdu velmi profesionálni a pečlivá.

 | Klinika Mediestetik
Pavlína B., spokojený pacient

Velice hezké jednání, jak na recepci, s paní doktorkou i dalšími zaměstnanci. Děkuji za spoustu nových a zajímavých informací, kterých se mi dostalo, krásné a klidné prostředí udělalo také své kouzlo.

 | Klinika Mediestetik
Ivan K., spokojený pacient

Navštívil jsem v krátkém čase 4x stomatologii a pokaždé jsem byl velmi spokojen. Příjemný personál a profesionální přístup lékařů. Doufám, že tento standart nadále zůstane.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Petr Palacký, profesionální voják

STOMATOLOGIE

Byl jsem u paní doktorky v Teplicích. Neustále vypadávající plomba mě donutila vyhledat zubaře, u kterého budu mít jistotu, že odvede svou práci poctivě. Krátká objednací doba a profesionální práce mě přesvědčila o tom, že má návštěva zde nebyla poslední.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
David Holan, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, rád bych se podělil o zážitek na stomatologii u paní doktorky v Teplicích. S takovou pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě u zubaře nesetkal. Opravdu jsem zíral. Paní doktorka je velmi přátelská, vše vysvětlí do detailů, snaží se, aby zákrok byl co nejméně nepříjemný. Opravovala mi korunku, kterou zfušovala jedna lékařka, poté mi prováděla vrtání a nové plombičky, a také čištění kamene ultrazvukem. Na konci se jsem svůj chrup skoro nepoznal. Velmi kvalitní práce.

DERMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Natali Ruden, módní návrhářka

DERMATOLOGIE

Jako módní návrhářka si vždy potrpím na krásu a eleganci. Sice se říká, že šaty dělají člověka, ale i vzhled člověka je velice důležitý, nejen pro reprezentaci sama sebe, ale taktéž i pro svůj vlastní vnitřní pocit. Ve svém životě si vždy pečlivě vybírám to, co je pro mě nejlepší, a tak jsem si zvolila i kliniku Mediestetik, která vyniká nejen špičkovým vybavením, ale i těmi nejlepšími odborníky ve svém oboru. Vždy se ráda vracím do míst, kde vládne profesionalita a výsledky jsou skvělé. Vypadat a cítit se dobře po kosmetickém ošetření či dermatologické péči, která napomáhá udržet přirozenou krásu, je tím správným krokem, který mi napomáhá být špičkou v mém oboru.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Andrea Janská, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobry den, chtěla bych vyjádřit svou maximální spokojenost se vždy velmi profesionálním ošetřením a zároveň i milým přístupem k pacientovi. Na lékařský a zdravotnický personál na takové profesionální i lidské úrovni můžete být právem hrdi, protože v praxi se s nim člověk bohužel nesetkává tak často, jak by si přál. S pozdravem, Andrea Janská, Mgr.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Kira Ostrikova, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Byla jsem dvakrát u pana doktora kliniky Mediestetik. Jsem mu velmi vděčna za pozornost, pochopení, vidění toho, co člověk potřebuje. Je to špičkový zubař, skutečný profesionál ve svém oboru. Díky němu se nyní mohu usmívat doširoka, aniž bych se musela stydět za svůj chrup. Děkuji moc!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Hana Bubníková, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat za vynikající přístup, atmosféru a hlavně prvotřídní práci celého personálu na klinice Mediestetik na Praze 5. Práce paní doktorky na stomatologii byla maximálně profesionální a velmi mi pomohla. Sestřičky i slečna na recepci byly příjemné a usměvavé, i přes to, že jsem přišla pozdě, zabloudila jsem ( moje chyba) :-)). Ráda bych doporučila tuto kliniku dalším lidem. V tomto prostředí a s těmito lékaři se vždy budete cítit výborně a jejich práce je skvělá.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Božena Nejezchlebová, spokojená klientka kliniky

Dermatologie

Chtěla bych se podělit o zážitek z příjemného prostředí teplické pobočky Mediestetik. Vždy jsem byla velice spokojená a moc se těším na další návštěvu.

1 2 3 4 5 6 7 8

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory