Akce

Darujte blízkým krásu s klinikou Mediestetik | Klinika Mediestetik

Darujte blízkým krásu s klinikou Mediestetik

Už máte rozmyšlené vánoční dárky? Možná se budete divit ale jsou lidé, kteří od listopadu skutečně začínají řešit dárky tak, aby měli vše připraveno včas a vyhnuli se zbytečným frontám. Pro ně, ale i pro všechny opozdilce, máme na klinice Mediestetik tip. Dárkové pouzkazy kliniky Mediestetik v různých hodnotách jsou univerzálním dárkem, který pořídíte kdykoli a odkudkoli.

Ke každému voucheru od nás dostanete 10% bonus jako dárek!*
Voucher za cenu 2 000 Kč = 2 200 Kč
Voucher za cenu 5 000 Kč = 5 500 Kč
Voucher za cenu 10 000 Kč = 11 000 Kč

Objednávejte nyní na telefonním čísle 242 242 242. K vyzvednutí možné ještě dnes na pobočce.

*vánoční vouchery lze uplatnit na libovolné procedury dermatologie nebo plastické chirurgie

Kyselina hyaluronová dostává novou tvář!

Tentokrát se nejedná o filler zvětšující objem ani o mezoterapii, ale o naprostou novinku, nově patentovaný preparát zdokonalené kyseliny hyaluronové!

Jak jistě víte, tak u klasických výplní často hovoříme o tzv. hustotě zasíťování, která dokáže ovlivnit celkové vlastnosti výplňového materiálu.
Čím více jsou molekuly kyseliny hyaluronové spolu provázané, tím je gel hustší a pomaleji se odbourává.

Přední světoví vědci ovšem nyní vyvinuli zcela revoluční hybridní kyselinu hyaluronovou, kde přirozenou cestou dochází ke vzniku milionů těchto spojení, která dokáží udržet kyselinu hyaluronovou stabilní po dobu až dvanácti měsíců, a to bez jakýkoliv přídavných chemických látek! Toto naprosto inovativní řešení zajistilo snížení viskozity látky až 30ti násobně a postačuje tak mnohem nižší počet aplikací než je tomu například u mezoterapie! Díky těmto pozitivním vlastnostem přípravku Profhilo je omlazení pokožky dosaženo již po dvou ošetřeních!

Zvýhodněná zahajovací cena ošetření je nyní 8 500 Kč, v případě předplacení dvou aplikací získáte dokonce slevu 1 000 Kč!
Dopřejte sobě a svým blízkým předvánoční dávku omlazení. Již po prvním měsíci bude vaše pleť maximálně hydratovaná, hladší, jasnější a pružnější

Odsáváme ceny za Liposukci!

Snažíte se cvičit, jíst zdravě, ale v některých místech na těle se tuku prostě nemůžete zbavit? Máme pro vás skvělou zprávu!
Pomůže vám liposukce, jeden z nejvyhledávanějších zákroků plastické a estetické chirurgie, který nyní pořídíte v jedinečné akci 2+1 oblast ZDARMA!Jak jistě víte, tak cena liposukce se stanovuje na základě počtu ošetřovaných oblastí. Například oblast zad jsou 2 oblasti, v případě břicha se jedná o 3 oblasti a podobně.Tak neváhejte a chopte se jedinečné příležitosti a nechte si zkrášlit hned tři oblasti za cenu dvou! Akci můžete využít pouze do konce roku 2019!

Více informací

Vánoční nadílka zákroků! Sleva 4000 Kč

Protože Vánoce jsou již za rohem, přinášíme vám dárečky, které si budete moci dát pod stromeček ve formě vánočního voucheru nebo zákroku na naší klinice!

VÁNOČNÍ SLEVA
V HODNOTĚ 
4000 Kč 
na procedury FACELIFT+FAT TRANSFER

Někde vám přebývá a jinde zase chybí? Vše vyřeší tzv. fat transfer, na klinice Mediestetik přebytečný tuk přesuneme tam, kde získá tu správnou funkci a vy budete krásnější! Obrovskou výhodou je, že se nejedná o žádnou cizorodou látku, proti které by tělo mohlo spustit obranné reakce ale o látku tělu zcela vlastní! Přáli byste si štíhlejší pas a zároveň větší poprsí? Vaše vánoční přání může splnit právě fat transfer!

Nebo vás trápí povislá kůže na obličeji a krku? S Faceliftem Neckliftem si dopřejete doslova návrat v čase – výrazné omlazení, které ubere věk a vám přidá na sebevědomí a energii. Nejvyhledávanější plastickou operaci, která efektivně řeší problematiku projevů stárnutí, si můžete nyní pořídit pod stromeček za výhodnou cenu!
Nabídku je možné uplatnit do 30.12.2019 ale na vybrané zákroky se můžete následně objednávat až do 29.2.2020! 

RegenPlazma 2+1 zkumavka ZDARMA

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii RegenPlazma, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek! 
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů! Navíc opět ve skvělé akci 2+1 zkumavka zcela ZDARMA v rámci jednoho ošetření.

Objednejte se nyní
+420 242 242 242

Juvéderm + PlazmaLifting ZDARMA

S nastupujícími mrazy jsme si pro Vás připravili něco opravdu speciálního, a to akci, jaká tu ještě nebyla! Pouze nyní k libovolnému ošetření dermálními výplněmi JUVÉDERM dostanete 1 zkumavku omlazujícího preparátu z vlastní krevní PLAZMY jako dárek! 
 
Máte tak jedinečnou příležitost se zbavit nosoretních rýh, dodat obličeji potřebný objem, nadělit svým rtům svůdnost a plné tvary a k tomu dokonce získat i maximální dávku omlazení ZDARMA!
Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky unikátní technologii re-aplikace vlastní krevní PLAZMY, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek!
 

Prsní implantáty s 50% slevou!

Až do konce tohoto roku můžete pořídit vybrané prsní implantáty s neopakovatelnou SLEVOU 50 %!*
Takže dámy, pokud uvažujete o zvětšení poprsí, tak nyní je ta správná příležitost!
A vy pánové, pokud chcete oslnit svoji drahou polovičku opravdu dechberoucím vánočním dárkem, tak co jí splnit její vánoční sen o plném poprsí?
 
• Implantáty Nagor
sleva až 10 000 Kč
• Implantáty Motiva                    | Doporučujeme! | 
sleva až 13 500 Kč
• Implantáty Mentor 
sleva až 16 500 Kč
 
Na klinice Mediestetik klademe nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost ošetření. Abychom vám zaručili naprosto špičkově odvedenou práci, tak se přímo o vás bude starat primář plastické chirurgie, MUDr. Miroslav Veliký!
Přemýšlíte o implantaci? Domluvte si schůzku s doktorem Velikým ještě dnes. Objednat se můžete Zde

*sleva 50 % se vztahuje pouze na ceny vybraných prsních implantátů

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami!

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami! Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

 • Sleva pobočky Praha - zvýhodnění až 30 %!
  (více informací na tel. 242 242 242)
 • Sleva pobočka Teplice - 50 %

2+1 ZDARMA | Zbavte se vrásek s klinikou Mediestetik!

Využijte naprosto inovativní metodu pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky ve skvělé akci 2 + 1 ZDARMA. Redermalizace je naprosto unikátní postup a preparát, který vyhlazuje vráskyhydratuje pokožku a Vám navrátí opět mladistvý vzhled!
Zákrok Redermalizace se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové, které jsou pozitivně známé pro svůj jedinečný hydratační a regenerační vliv. Omládněte nyní v akci 2+1 stříkačka zcela ZDARMA.  
Technikou Redermalizace je možné ošetřit celý obličej, či jednotlivé jeho partie, jako je čelo, okolí očí apod. Dále pak pokožku krku, dekoltu či hřbetů rukou.

LAC Lifting nyní s 20% Slevou!

Stárnutí by rád zastavil snad úplně každý. Když už na boj s časem krémy nestačí, tak se vám nabízí vůbec nejvyhledávanější zákrok estetické medicíny, aplikace obličejových nití! 
Proto vám představujeme osvědčený zákrok, unikátní proceduru LAC-Lifting, díky které se vaše pokožka rozjasní a omládne o několik let!
 
Principem je aplikace speciálních vláken ze 100% kyseliny mléčné v její polymeriozované podobě, která stimuluje pokožku  k masivní tvorbě kolagenu, čímž dochází ke zpevňování pleti, zlepšení její kvality a zároveň zlepšení jejího jasu. Výsledek navíc přetrvává až 2 roky!
Objednejte si nyní omlazující proceduru LAC-Lifting se SLEVOU 20 %!
 
3 hlavní výhody ošetření LAC-Lifting: 
1) 100% bezpečnost
2) BIO látky našemu tělu vlastní
3) efekt přetrvá až 2 roky
 

Kryolipolýza se Slevou 30 %!

Přáli byste se ještě před Vánoci zbavit přebytečného tuku, a to snadno a rychle? Toto trochu mrazivé vánoční přání vám na klinice Mediestetik můžeme splnit!
Kryolipolýza, neboli zmražení problematických partiích pomocí speciálního přístroje, nastartuje proces samovolného odbourávání tukových buněk! Tukové buňky, které jsou při tomto ošetření odtraněny, jsou tak odstraněny navždy.
Nejčastěji si klienti nechávají ošetřit oblast břicha a boků, ale i pažestehna apod. 
Tato procedura byla specificky vyvinuta tak, aby tělu nezpůsobila žádnou zátěž, neboť její efekt se bude dokonce rozvíjet v období 3 měsíců po ošetření.
 
Na pobočce v Praze 2 navíc můžete nyní využít skvělou akční nabídku! Cenu za ošetření jsme pro vás ve vánoční akci snížili dokonce o 30 %! Ošetření jedné oblasti tak stojí místo 10 500 Kč jen 7 350 Kč ! 
Tak pojďte s námi dát tukovým buňkám sbohem! 
 
Laserová ošetření s 25% Slevou! | Klinika Mediestetik

Laserová ošetření s 25% Slevou!

Využijte jedinečnou 25% slevu na ošetření lasery Palomar, Candela V-Beam nebo Fraxel DUO!

 • Palomar
  Dopřejte si plnohodnotný laserový lifting pleti bez bolesti, rekonvalescence a bez starostí! Díky jedinečnému frakčnímu laseru Palomar dokážeme vaši pokožku efektivně vyhladit a omladit, aniž by byla jakkoliv narušena. Dokážeme také odstranit vaše staré jizvy a strie! Vlivem laserového paprsku dochází ke kontrakci kožních struktur a tím se jizva či strie stává již neznatelnou. 
  Objednávejte nyní
   
 • Candela V-Beam
  Konec metličkám a červeným žilkám! Cévní laser V-Beam pomůže rychle a účinně! Kromě asi nejrozšířenějších metliček si laser ale poradí i s dalšími kožními problémy cévního původu. Paprsek tohoto laseru vyvolává rychlé stažení problematické cévky a nepěkné červené kresby na pokožce tak postupně mizí a vám zůstává jenom porcelánově čistá pleť. Navíc dosahuje skvělých výsledků i při léčbě akné!
  Objednávejte nyní
   
 • Fraxel DUO
  Fraxel DUO je frakční neablativní laser, který svou funkcí omlazuje pokožku a vyhlazuje její reliéf. Jedná se o nejnovější, nejefektivnější a nejpreciznější laser z našeho portfolia! Díky němu dokážeme efektivně, tak jako nikdy předtím, provádět lifting pokožky, rešit povadlou a unavenou pleť, pigmentové skvrny, ale i jizvy a strie! Vyzkoušejte i vy jeho možnosti, které skýtá k omlazení pleti a řešení kožních problémů!
  Objednávejte nyní

Objednejte se nyní s 25% SLEVOU!
Tel. 242 242 242

Lifting pleti THERMAGE s 15% slevou!

Máme pro vás i vaši pleť nabídku snů! Prémiovou proceduru - celoobličejový neinvazivní lifting pleti Thermage můžete nyní získat s fantastickou slevou -15 %! Ošetření celého obličeje s výrazným liftingovým efektem vás tak nyní vyjde téměř o 5000 Kč levněji! A to za to stojí!
Neivazivní lifting Thermage je totiž srovnatelný s plastickou operací, a díky svému vlivu na kvalitu pokožky může být využit i jako doplněk znásobující efekt zákroku. Pozor, jedná se ale o limitovanou nabídku! Proto neváhejte s objednáním konzultace zde.
 
Thermage je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je rychlá, bezbolestná a po níž není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. 
Efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření a přetrvává až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat. 
 
nebo na Tel.242 242 242
 
 

Léčba zubních kazů s 20% slevou

 
Jak dlouho jste už odkládali návštěvu stomatologa? 
Nyní jsme si pro Vás připravili další skvělou nabídku, léčbu zubních kazů s 20% slevou! Nechte si ošetřit zubní kazy, či vyměnit staré amalgámové plomby za moderní kompozitní výplně za skvělou cenu a získejte tak krásný a zářivý bílý úsměv! 
Slevu 20 % na kompozitní výplně můžete využít na našich pobočkách Praha 1 nebo Praha 5. 
 
Jak ale vůbec poznat zubní kaz? Nejtypičtějším projevem je citlivost zubů: citlivost na teplé a studené nápoje, nebo velmi sladké potraviny, díry v zubech, tmavě hnědé až černé skvrny a samozřejmě s tím spojené bolesti.
Pokud některý z těchto symptomů máte, neváhejte a navštivte některého z našich stomatologů.
 
nebo na tel. 242 242 242

Stomatologie Praha 5 s 20% slevou

Jak dlouho jste už odkládali ošetření zubního kazu? 
Připravili jsme si pro Vás skvělou nabídku, na naší pobočce Praha 5 nyní získáte všechny stomatologická ošetření s 20% slevou.
Využijte tak jedinečnou možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést odkládané ošetření zubního kazu nebo si jen zajděte na preventivní prohlídku. 
Akční nabídka se nevztahuje na dentální hygienu a protetiku.
Praha 5 – Nové Butovice
Tel. 242 242 242

 

Dentální hygiena za 990 Kč!

Navštěvovat svého stomatologa dvakrát ročně by měl každý z nás, ale kromě klasické kontroly bychom neměli zapomenout ani na pravidelnou dentální hygienu, kterou nyní pořídíte v Teplicích za 990 Kč!
Díky dentální hygieně budou vaše zuby nejen čisté ale i o něco bělejší! Dentální hygienu v Teplicích provádějí 100% profesionálové, včetně ultrazvukového odstranění kamene a pískování air flow!
Objednávejte se nyní na tel. +420 242 242 242.

Ultrazvukový lifting se slevou 10 000 Kč

Ošetření pleti Ultraformer nyní v akci se slevou 10 000 Kč!
Pokud přemýšlíte o tom, jak dodat vaší pokožce impuls k její regeneraci, obnovit její pevnost a pružnost a docílit liftingového efektu, pak je pro Vás tato nabídka jako stvořená!
Jedná se o nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla! Při ošetření proniká ultrazvuková energie hluboko do pokožky, a tak dochází k vysoké produkci kolagenu a liftingovému efektu. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.
Zpevnění pokožky je patrné bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvijí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky!
 
Objednávejte se nyní na tel. 242 242 242
Uplatněte své zaměstnanecké benefity! | Klinika Mediestetik

Uplatněte své zaměstnanecké benefity!

Máte nějaké zaměstnanecké benefity? Tak je investujte do svého zdraví a krásy!
Na klinice Mediestetik vám nově nabízíme možnost uplatnění benefitních programů za libovolné zboží nebo služby. Vybírat si můžete z naší široké nabídky stomatologiedermatologie nebo plastické chirurgie!
 
Jaké poukázky můžete u nás využít?
 • Benefity
 • Benefity Plus
 • Sodexo (Vital, Flexi, Fokus, Bonus a Dárkový Pass)
Mezi ty nejoblíbenější ošetření patří stomatologické zákroky, dále jsou to omlazující procedury obličeje, dekoltu i těla! Mezi nejžádanější patří úprava rtů a obličeje dermálními výplněmi nebo vyhlazování vrásek aplikací botulotoxinu. Dalšími oblíbenými zákroky jsou přístrojová omlazení pleti Thermage a Ultraformer 3 či možnost trvalé epilace chloupků alexandritovým laserem.
Samostatnou kapitolu pak tvoří estetické zákroky na oddělení plastické chirurgie, kde si můžete vybrat například liposukci, facelift nebo dámy může potěšit modelace a zvětšení poprsí.
 
Ať si vyberete jakékoliv libovolné estetické ošetření můžete jej plně či z části zaplatit firemním benefitem!
 
+420 242 242 242
10%

Darujte blízkým krásu s klinikou Mediestetik

Kyselina hyaluronová dostává novou tvář!

Odsáváme ceny za Liposukci!

Vánoční nadílka zákroků! Sleva 4000 Kč

RegenPlazma 2+1 zkumavka ZDARMA

Juvéderm + PlazmaLifting ZDARMA

50%

Prsní implantáty s 50% slevou!

50%

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami!

2+1 ZDARMA | Zbavte se vrásek s klinikou Mediestetik!

20%

LAC Lifting nyní s 20% Slevou!

30%

Kryolipolýza se Slevou 30 %!

25%

Laserová ošetření s 25% Slevou!

15%

Lifting pleti THERMAGE s 15% slevou!

20%

Léčba zubních kazů s 20% slevou

20%

Stomatologie Praha 5 s 20% slevou

Dentální hygiena za 990 Kč!

Ultrazvukový lifting se slevou 10 000 Kč

Uplatněte své zaměstnanecké benefity!

Kontaktujte nás

vyberte soubory