Akce

SkinBooster s 30% slevou! Maximální hydratace pro vaší pleť | Klinika Mediestetik

SkinBooster s 30% slevou! Maximální hydratace pro vaší pleť

Špičková revitalizující procedura s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, která je všeobecně pověstná pro svůj nezaměnitelný hydratační vliv a pomáhá vám tak zastavit nepříjemné projevy stárnutí! Se SKINBOOSTER vaše pokožka rázem získá zdravější a svěžejší vzhled! 

Akční cena tento měsíc navíc neuvěřitelných 5000 Kč   
3 500 Kč!

CO SKINBOOSTER VLASTNĚ DOKÁŽE?
SkinBooster vás potěší výrazným Anti-aging efektem, protože na rozdíl od klasických kosmetických přípravků dokáže hydratovat a omladit vaší pokožku hloubkově zevnitř. To vám zabezpečí viditelné omlazení po dobu až 12 měsíců! Objednávejte na tel. +420 242 242 242 nebo Objednejte se zde 

Hubnutí v jarní akci - kryolipolýza s 15% slevou

Připravte se na léto s naší jarní akcí na kryolipolýzu v Praze! Bezbolestná a neinvazivní metoda, která vám pomůže zbavit se nežádoucího tuku. S technologií kryolipolýzy Zel. CoolAdvantage  můžete dosáhnout štíhlejší postavy a zvýraznit své křivky, aniž byste museli podstupovat chirurgický zákrok. Tato přístrojová technologie si dokáže snadno poradit s lokálně usazeným tukem, který se vám dlouho nedaří vycvičit. Celé ošetření navíc trvá pouze 60 minut. 

Využijte této jedinečné příležitosti a získejte 15% slevu na kryolipolýzu! Nechte se hýčkat naší kvalifikovanou a profesionální péčí a přivítejte léto s novým sebevědomím.

Neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes! Akce platí jen omezenou dobu. Získejte svou ideální postavu s námi! 
 Objednejte se ZDE a nebo na tel. 242 242 242.

Transplantace vlasů moderní metodou FUE

Začínají vás trápit plešatá místa na hlavě? Představujeme Vám metodu transplantace vlasů, revoluční metodu FUE, která mění pravidla hry. Jedná se o chirurgický zákrok určený k obnově vlasového porostu u lidí trpících androgenní alopecií, což je dědičné plešatění. Princip spočívá v přenosu vlastních vlasových štěpů z dárcovské oblasti na postižené místo plešatění

Výhody Transplantace vlasů FUE 

 • Vysoká účinnost: S metodou FUE dosahujeme až 98% úspěšnosti při uchycení štěpů, což znamená, že se můžete rychle těšit na přirozený vzhled vašich nových vlasů.
 • Rychlý návrat do běžného života: Vzhledem k tomu, že není nutné holení dárcovské oblasti, tak se mohou pacienti už několik dní po zákroku navrátit ke všem běžným aktivitám.
 • Uchování stávajícího účesu: Dárcovskou oblast není nutné oholit, což znamená, že ošetření nemá žádný vliv na současný účes a vzhled klienta.
 • Diskrétní procedura: Pacienti mohou absolvovat transplantaci bez jakýchkoliv viditelných stop po zákroku, což je ideální pro ty, kteří si přejí udržet svůj zákrok v soukromí.

Objednejte se nyní a získejte konzultaci u předních trichologů kliniky Mediestetik ZDARMA

Nečekejte a ulovte si svůj termín nyní! Zavolejte nám na číslo 242 242 242 a domluvte si konzultaci zdarma. 
VÍCE INFORMACÍ...

Operace očních víček s 15% slevou

Operace očních víček je bezpochyby nejčastěji prováděným chirurgickým zákrokem v oblasti obličeje, jehož pozitivní výsledky neplní pouze funkci estetickou, ale samozřejmě také zdravotní, kdy nadbytečná kůže horních víček může zasahovat do zorného pole a omezuje nám tak jasné vidění.

Zároveň se jedná o jeden z nejčastějších estetických problémů, kdy povislá kůže očních víček často dodává naší tváři unavenější a starší vzhled. Blefaroplastika však tento proces dokáže snadno a rychle zvrátit.

Jaký lze očekávat efekt? Vaše víčka se okamžitě odlehčí, oči rozjasní a vy budete vypadat o poznání mladší. 

Stačí se podívat na výsledky operace PŘED A PO a budete překvapeni, co estetická chirurgie dokáže.

Operaci horních očních víček nyní získáte s 15% slevou
Poslední 2 možné termíny konzultace na tento měsíc

Mikrojehličková radiofrekvence brzy v Teplicích

Pod tímto názvem se skrývá super moderní přístroj pro nejúčinnější variantu mikrojehličkové radiofrekvence. Pomocí pozlacených mikrojehliček proniká do hlubších vrstev kůže, kde cíleně prohřívá tkáň, čímž dochází k okamžité stimulaci tvorby nových kolagenních vláken s výsledným liftingovým efektem. Dokonale tak vyplňuje mezeru mezi CO2 laserem, faceliftem a frakčním laserem s minimální invazivností, kratší dobou rekonvalescence a minimálním rizikem pozánětlivé hyperpigmentace.

Radiofrekvenční proud také kontrolovaně prohřívá i horní vrstvu pokožky, v níž významně zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Výsledkem je zlepšení textury kůže a pórů, redukce jemných i hlubších vrásek, ošetření vpadlých jizev po akné, redukce epidermálních melaninových pigmentací a povrchových cévních lézí.

Ošetřit je možné celé tělo ale i jednotlivé partie:

 • Ošetření obličeje za 9 500 Kč
 • Ošetření obličeje krku za 12 000 Kč
 • Ošetření obličeje + krku + dekoltu za 14 000 Kč

Objednejte se ZDE nebo na tel.: 471 000 071

Niťový lifting nyní s 15% slevou. Mladší vzhled během pár minut.

Také byste si přáli vypadat mladší o několik let? Niťový lifting obličeje pomáhá okamžitě vyhladit vrásky a navíc výrazně zlepšit kvalitu vaší pleti. Navíc nyní s 15% slevou!

Během ošetření se používají dva typy vláken – liftingové a fixační. Tyto speciální nitě se umísťují do hlubokých vrstev kůže, na nichž při každém liftingu záleží nejvíce. To jim umožňuje nejen efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí, ale také ji fixovat do požadovaného stupně tak, aby se výsledný efekt dlouhodobě neměnil.
Efekt niťového liftingu je velmi přirozený, okamžitě viditelný a vydrží až 4 roky!

 Chcete i vy probrat možnosti niťového liftingu? Objednejte se na konzultaci na tel.: 242 242 242 nebo na e-mailu info@mediest.cz

Trvalá laserová epilace se slevou až 40 % | Klinika Mediestetik

Trvalá laserová epilace se slevou až 40 %

Máte dost neustálého holení? Myslíte si, že je čas na trvalé řešení? Máme pro vás úžasnou nabídku!

V Praze můžete nyní získat neuvěřitelnou vstupní slevu 40 % na první ošetření laserové epilace. Pokud se rozhodnete zůstat s námi, udržíme pro vás slevu 30 % i na všechna další ošetření!

Ale to není vše! Pokud jste v Teplicích, dostanete dokonce 40% slevu na všechna ošetření laserovou epilací. 

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná.
Celkové ošetření je navíc velmi rychlé, a díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm také takřka bezbolestné. Výsledky jsou pak skutečně trvalé. 

OVĚŘENO více než 6500 spokojenými zákazníky. Podívejte se na jejich názory ZDE.

Objednávejte nyní na tel.: 242 242 242 nebo na info@mediest.cz

Plazmaterapie se slevou až 50 %

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek! 
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů! Navíc opět ve skvělé akci 1+1 zkumavka zcela ZDARMA v rámci jednoho ošetření.

Víkend ve znamení dentální hygieny

Věnovat úsměv je vůbec ten nejlepší dárek, jakým můžete svému okolí zpříjemnit jejich den. Zajděte si tento víkend na dentální hygienu, abyste už nikdy nemuseli šetřit úsměvem z pocitu, že vaše zuby nejsou snad v úplné kondici.

Dentální hygienu nyní pořídíte každou sobotu s 10% slevou.

Pravidelná dentální hygiena nejen odstraní zubní kámen, pigmentové skvrny, ale pomůže vám předcházet vzniku zánětu dásní a dokonce i zubního kazu! Dentální hygienu provádí naše zkušené a empatické dentální hygienistky, včetně ultrazvukového odstranění zubního kamene a pískování air flow.

Tak nezapomeňte na pravidelnou dentální hygienu a zachovejte si svůj zářivý úsměv.
Objednejte se ZDE: www.mediest.cz/dentalni_hygiena

Sleva 15 % na injekční procedury v Teplicích!

Čtvrtek se stává tím nejoblíbenějším dnem pro váš mladistvý vzhled! Získejte vybrané injekční zákroky s úžasnou slevou 15 %! 

Budete mít možnost využít populární injekční procedury, jako je aplikace injekcí krásyplazmaterapie nebo také mezoterapie
Injekce krásy vám pomohou vyhladit jemné linie a vrásky a mezoterapie zase maximálně osvěží a hydratuje vaši pleť. Objednejte se nyní a dodejte vašemu obličeji svěží a mladistvý vzhled.

Nezapomeňte si rezervovat své místo, protože čtvrteční termíny jsou nyní oblíbenější, než kdykoliv jindy a rychle se zaplňují. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte ve čtvrtek zářit s 15% slevou na vybrané injekční zákroky. Vaše krása si to zaslouží!

Nabídka platí pouze každý čtvrtek na naší pobočce v Teplicích! 
Platnost akce si prosím ověřte při objednání termínu.
Tel.: 242 242 242 nebo e-mail: info@mediest.cz

Vyzkoušejte revoluční metody omlazení pleti s 15% slevou

Stále přicházíme s nejnovějšími metodami omlazení pleti a chceme vám vždy zajistit příležitost vyzkoušet tyto ošetření za nejvýhodnější cenu!

Pouze tento měsíc můžete využít vstupní slevu 15 % na Mikrojehličkovou Frekvenci a fototerapii BBL (Broadband Light).

 • Mikrojehličková Frekvence je další revoluční metoda, která kombinuje mikrojehličky s radiofrekvencí. Tato kombinace pomáhá stimulovat tvorbu nového kolagenu, zlepšovat texturu pokožky a minimalizovat vrásky.
  VÍCE ZDE
 • BBL (Broadband Light) je inovativní technologie, která využívá širokopásmového světla k pronikání do hlubších vrstev pokožky. Tato metoda aktivuje přirozený proces regenerace pokožky a okamžitě pomáhá bojovat proti projevům stárnutí, pigmentaci, akné a mnoha dalším kožním problémům. 
  VÍCE ZDE

Vstupní sleva 15 % je dostupná pro všechny nové pacienty a také pro ty, kteří dosud zkrátka neměli možnost zažít "kouzlo" ošetření Mikrojehličkové frekvence nebo fototerapie BBL.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte krásnou a zářivou pleť!
Tel.: 242 242 242 nebo info@mediest.cz

30%

SkinBooster s 30% slevou! Maximální hydratace pro vaší pleť

15%

Hubnutí v jarní akci - kryolipolýza s 15% slevou

Transplantace vlasů moderní metodou FUE

15%

Operace očních víček s 15% slevou

15%

Mikrojehličková radiofrekvence brzy v Teplicích

15%

Niťový lifting nyní s 15% slevou. Mladší vzhled během pár minut.

40%

Trvalá laserová epilace se slevou až 40 %

50%

Plazmaterapie se slevou až 50 %

10%

Víkend ve znamení dentální hygieny

15%

Sleva 15 % na injekční procedury v Teplicích!

15%

Vyzkoušejte revoluční metody omlazení pleti s 15% slevou

Kontaktujte nás

vyberte soubory