Akce

Vánoční nadílka botulopreparátů a dermálních výplní s 15% slevou! | Klinika Mediestetik

Vánoční nadílka botulopreparátů a dermálních výplní s 15% slevou!

Je to tady! Ježíšek už klepe na dveře a my máme pro vás jedinečný dárek, exkluzivní vánoční nadílku botulopreparátů a dermálních výplní s 15% slevou!

Vaší nadílku můžete využít dokonce od 4.12.2023 až do 22.12.2023. 

Začínají vás trápit přibývající vrásky? Nebo si jen k Vánocům chcete nadělit krásně plné rty? Tak využijte naší vánoční AKCI -15%, která vám pomůže rozjasnit Vánoční svátky a zazářit do Nového roku s mladistvým a svěžím vzhledem!

Objednejte se ZDE a dopřejte si dárek, který budete moci v zrcadle obdivovat každý den. ?

Nezapomeňte se včas objednat ZDE!
Tel.: +420 242 242 242
E-mail: info@mediest.cz

SMAS Lifting obličeje ve vánoční akci s 30 % slevou

Přivítejte novou úroveň omlazení! SMAS lifting obličeje je revoluční ošetření, které vám přinese mladistvější a svěžejší vzhled bez nutnosti chirurgického zákroku. Tato moderní metoda pracuje na bázi ultrazvukových vln, které stimulují kolagenová vlákna ve vaší pleti. Díky tomu dochází k vyhlazení vrásek, zpevnění kontur obličeje a celkovému liftingovému efektu.

? Omlazení obličeje v akci od 20 000 Kč                 15 000 Kč
? Omlazení obličeje a krku v akci od 30 000 Kč      20 000 Kč
? Omlazení celého těla v akci od 45 000 Kč           35 000 Kč

 • Platné v Praze pouze od 11.12. do 22.12.2023
 • Platné v Teplicích pouze od 18.12. do 22.12.2023

Pokud tedy chcete dodat vaší pokožce impuls k maximální regeneraci, obnovit její pevnost, pružnost a docílit výrazného liftingového efektu, pak je pro vás tato nabídka jako stvořená!

Objednávejte ZDE nebo na tel. +420 242 242 242 nebo na info@mediest.cz.

Lipolýza ve vánoční akci od 900 Kč! Dvojitou bradu už nemusíte řešit.

Už se Vám podařilo zhubnout všude, kde jste potřebovali? Pokud ne, tak nezapomeňte, že do konce měsíce máte stále šanci využít injekční lipolýzu s neuvěřitelnou 70% slevou.

Injekční lipolýza od 3000 Kč  900 Kč

Lipolýza je ambulantní ošetření, které dokáže zredukovat menší množství tuku kdekoliv na těle. Nejoblíbenější partií je podbradekspodní bříško nebo vnitřní stehna. Jedná se o mini-invazivní ošetření, kdy se přímo do nežádoucí lokálně nahromaděné tukové tkáně aplikuje účinná látka, díky které dochází k rozpadu a trvalé destrukci tukových buněk, které jsou následně přirozenou cestou vyloučeny z těla pomocí lymfatického systému.

Akční nabídka je platná pouze do 30.11.2023

Kontaktujte nás nyní na tel.: +420 242 242 242 nebo se rovnou objednejte ZDE

Laserová epilace se vstupní slevou až 50 % | Klinika Mediestetik

Laserová epilace se vstupní slevou až 50 %

Máte dost neustálého holení? Myslíte si, že je čas na trvalé řešení? Máme pro vás úžasnou nabídku!

V Praze můžete nyní získat neuvěřitelnou vstupní slevu 40 % na první ošetření laserové epilace. Pokud se rozhodnete zůstat s námi, udržíme pro vás slevu 30 % i na všechna další ošetření!

Ale to není vše! Pokud jste v Teplicích, dostanete dokonce 50% slevu na vaše první ošetření laserovou epilací. A pro naše věrné zákazníky z Teplic máme připravenou dokonce 40% slevu na další ošetření.

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná.
Celkové ošetření je navíc velmi rychlé, a díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm také takřka bezbolestné. Výsledky jsou pak skutečně trvalé. 

OVĚŘENO více než 6500 spokojenými zákazníky. Podívejte se na jejich názory ZDE.

Objednávejte nyní na tel.: 242 242 242 nebo na info@mediest.cz

Lifting Fraxel s 30% slevou. Platné do 30.11.2023

Omlazení pokožky obličeje frakčním laserem Fraxel pořídíte celý listopad s 30% slevou!

Díky tomuto prémiovému laseru dokážeme efektivně provádět lifting pokožky, rešit povadlou a unavenou pleť, pigmentové skvrny, ale i jizvy a strie!

Díky neablativní technologii přitom nijak nenarušuje svrchní vrstvu kůže a její celistvost. Paprsky navíc pronikají do hlubokých vrstev pokožky, kde remodelují a podporují tvorbu nových kolagenových vláken. 

Obličej, krk nebo dekolt? Kterou oblast si vyberete pro intenzivní regeneraci je jen na vás! Jedno je ale jisté – ošetření teď pořídíte o 30 % levněji! 
Tel.: 242 242 242 nebo info@mediest.cz.

Zubní implantáty v Teplicích s 15% slevou

Trápí vás mezery v úsměvu? Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit prémiové zubní implantáty s akční slevou 15 %!

Pozor, vzhledem k nedostatku termínů akce platí pouze pro prvních 10 objednaných. 

Když se rozhodnete pro trvalé řešení zubní náhrady v podobě implantátů, tak jistě hledáte chirurga, který ví přesně, co dělá, má zkušenosti i zručnou a šetrnou ruku. Přesně takového specialistu najdete na stomatologii kliniky Mediestetik v Teplicích!

Zubní implantát je dnes už standardním řešením chybějících zubů. Je to fixní funkční náhrada zubu včetně kořenu, která na rozdíl od provizorních či snímatelných zubních náhrad umožňuje pacientovi ničím nekomplikovaný život.

Na implantace kliniky Mediestetik se můžete 100% spolehnout! Objednejte se na konzultaci ZDE nebo na tel.: 242 242 242.

Plazmaterapie se slevou až 50 %

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek! 
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů! Navíc opět ve skvělé akci 1+1 zkumavka zcela ZDARMA v rámci jednoho ošetření.

Kryolipolýza v Teplicích v akci 2+1 ZDARMA

Všichni si přejeme získat svou vysněnou postavu, ale často se potýkáme s obtížně odstranitelným tukem na určitých partiích těla. Tradiční metody jako dieta a cvičení mohou být účinné, ale někdy bohužel nestačí k dosažení požadovaných výsledků. Naštěstí existuje inovativní řešení, které přináší revoluci v oblasti tvarování těla - kryolipolýza.

Kryolipolýza je naprosto neinvazivní a bezbolestná metoda, která cíleně redukuje tukové buňky v konkrétních oblastech těla. Tyto buňky jsou postupně odbourávány přirozeným metabolismem během několika následujících týdnů po zákroku. Výsledkem je postupné a přirozené snižování tuku. Kryolipolýzou lze ošetřit každou tělesnou partii jako břicho, stehna, boky, paže a další.

Na naší pobočce v Teplicích navíc pořídíte v jedinečné akční nabídce od 2+1 ZDARMA

Objednejte se na konzultaci ZDE a nebo na tel. 471 000 071.

Trápí vás popraskané žilky v obličeji?

Trápí vás kuperóza nebo popraskané žilky v obličeji? Konec metličkám a červeným žilkám! Pouze do 30.11.2023 pořídíte ošetření cévním laserem s 20% slevou!  Cévní laser pomůže rychle a účinně! Kromě asi nejčastějších metliček si laser poradí i s dalšími kožními problémy cévního původu. Paprsek vyvolává rychlé stažení problematické cévky, nepěkné červené kresby na pokožce tak postupně mizí a vám zůstává porcelánově čistá pleť. Navíc dosahuje skvělých výsledků i při léčbě akné!
Tel.: 242 242 242, info@mediest.cz

Víkend ve znamení dentální hygieny

Věnovat úsměv je vůbec ten nejlepší dárek, jakým můžete svému okolí zpříjemnit jejich den. Zajděte si tento víkend na dentální hygienu, abyste už nikdy nemuseli šetřit úsměvem z pocitu, že vaše zuby nejsou snad v úplné kondici.
 
Dentální hygienu nyní pořídíte každou sobotu s 10% slevou.
 
Pravidelná dentální hygiena nejen odstraní zubní kámen, pigmentové skvrny, ale pomůže vám předcházet vzniku zánětu dásní a dokonce i zubního kazu! Dentální hygienu provádí naše zkušené a empatické dentální hygienistky, včetně ultrazvukového odstranění zubního kamene a pískování air flow.
Tak nezapomeňte na pravidelnou dentální hygienu a zachovejte si svůj zářivý úsměv.

Čtvrtek je novým dnem krásy - 15% sleva na injekční zákroky!

Čtvrtek se stává tím nejoblíbenším dnem pro váš mladistvý vzhled! Získejte v Teplicích vybrané injekční zákroky s úžasnou slevou 15 %! 

Budete mít možnost využít populární injekční procedury, jako je aplikace injekcí krásy (botulopreparáty), plazmaterapie nebo také mezoterapie
Injekce krásy vám pomohou vyhladit jemné linie a vrásky a mezoterapie zase maximálně osvěží a hydratuje vaši pleť. Objednejte se nyní a dodejte vašemu obličeji svěží a mladistvý vzhled.

Nezapomeňte si rezervovat své místo, protože čtvrteční termíny jsou nyní oblíbenější, než kdykoliv jindy a rychle se zaplňují. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte ve čtvrtek zářit s 15% slevou na vybrané injekční zákroky. Vaše krása si to zaslouží!

Vyzkoušejte revoluční metody omlazení pleti s 15% slevou

Stále přicházíme s nejnovějšími metodami omlazení pleti a chceme vám vždy zajistit příležitost vyzkoušet tyto ošetření za nejvýhodnější cenu!

Pouze do 30.11.2023 můžete využít vstupní slevu 15 % na Mikrojehličkovou Frekvenci a fototerapii BBL (Broadband Light).

 • Mikrojehličková Frekvence je další revoluční metoda, která kombinuje mikrojehličky s radiofrekvencí. Tato kombinace pomáhá stimulovat tvorbu nového kolagenu, zlepšovat texturu pokožky a minimalizovat vrásky.
  VÍCE ZDE
 • BBL (Broadband Light) je inovativní technologie, která využívá širokopásmového světla k pronikání do hlubších vrstev pokožky. Tato metoda aktivuje přirozený proces regenerace pokožky a okamžitě pomáhá bojovat proti projevům stárnutí, pigmentaci, akné a mnoha dalším kožním problémům. 
  VÍCE ZDE

Vstupní sleva 15 % je dostupná pro všechny nové pacienty a také pro ty, kteří dosud zkrátka neměli možnost zažít "kouzlo" ošetření Mikrojehličkové frekvence nebo fototerapie BBL.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte krásnou a zářivou pleť!
Tel.: 242 242 242 nebo info@mediest.cz

Sledujte nás nyní! Exkluzivní nabídky na našem Instagramu. | Klinika Mediestetik

Sledujte nás nyní! Exkluzivní nabídky na našem Instagramu.

Jsme tu pro vás – nejen na recepcích, call centru, ale i na sociálních sítích! 

Pokud...

 • Chcete mít přehled o těch nejvýhodnějších akčních nabídkách pouze pro naše odběratele
 • Chcete mít přehled o novinkách a trendech v nabídce estetické dermatologie, stomatologie a plastiky kliniky Mediestetik 
 • Zajímá vás, jaké proměny vám zákroky mohou přinést a sledujete nejnovější Před a Po fotografie

Pak dejte nyní FOLLOW našemu instagramovému profilu @mediestetik! Právě tady budete s námi nejblíž díky pravidelným postům a stories. 

Vybrané akční nabídky zveřejňujeme exkluzivně pouze na sociálních sítích, tak si to nenechte ujít. 

Vánoční vouchery až s 20% bonusem | Klinika Mediestetik

Vánoční vouchery až s 20% bonusem

Už máte rozmyšlené vánoční dárky? Výhodné dárkové poukazy až s 20% bonusem jsou univerzálním dárkem, který pořídíte kdykoli a odkudkoli.

Ke každému voucheru od nás dostanete 10-20% bonus jako dárek!
Voucher 1 000 Kč - 10 000 Kč s bonusem 10 %
Voucher 11 000 Kč - 20 000 Kč s bonusem 15 %
Voucher 21 000 Kč - 30 000 Kč dokonce s bonusem 20 %

Objednávejte nyní na telefonním čísle 242 242 242. K vyzvednutí možné ještě dnes na pobočce.

OBJEDNEJTE ZDE

*nelze využít na již zlevněné služby a zboží.
*vánoční vouchery lze uplatnit na libovolné procedury z estetické dermatologie

15%

Vánoční nadílka botulopreparátů a dermálních výplní s 15% slevou!

30%

SMAS Lifting obličeje ve vánoční akci s 30 % slevou

70%

Lipolýza ve vánoční akci od 900 Kč! Dvojitou bradu už nemusíte řešit.

50%

Laserová epilace se vstupní slevou až 50 %

30%

Lifting Fraxel s 30% slevou. Platné do 30.11.2023

15%

Zubní implantáty v Teplicích s 15% slevou

50%

Plazmaterapie se slevou až 50 %

30%

Kryolipolýza v Teplicích v akci 2+1 ZDARMA

20%

Trápí vás popraskané žilky v obličeji?

10%

Víkend ve znamení dentální hygieny

15%

Čtvrtek je novým dnem krásy - 15% sleva na injekční zákroky!

15%

Vyzkoušejte revoluční metody omlazení pleti s 15% slevou

Sledujte nás nyní! Exkluzivní nabídky na našem Instagramu.

20%

Vánoční vouchery až s 20% bonusem

Kontaktujte nás

vyberte soubory