Labioplastika

Jsou věci, o kterých nemluvíme, to ale neznamená, že nás netrápí. Patří mezi ně i problémy týkající se oblasti zevních pohlavních orgánů. I tady platí: co žena, to originál – jiná velikost a jiný tvar. Mnohdy se bohužel stává, že právě tyto parametry ženu omezují, a to jak po estetické, tak i funkční stránce. Pak není důvodů k ostychu a nedůvěře, plastická operace stydkých pysků, tzv. labioplastika, může výrazně zvýšit kvalitu života ženy po mnoha stránkách. A to za to stojí!

CO JE LABIOPLASTIKA?

Labioplastika je chirurgické odebrání nadbytečné tkáně z oblasti malých stydkých pysků s úpravou do požadovaného tvaru a velikosti.

JAKÝ JE POSTUP PŘED OPERACÍ?

Zákroku předchází komplexní konzultace, která určí množství odebíraného kožního převisu. Následuje předoperační vyšetření (odběry krve, EKG, vyšetření internistou).

JAK PROBÍHÁ SAMOTNÝ ZÁKROK?

Operace se provádí v celkové anestezii po dobu 1 hodiny. Chirurg odebere přebytečnou kůži, upraví tkáňové vrstvy a následně vše sešije vstřebatelnými stehy. Zákrok je prováděn šetrně tak, aby řezy nenarušily nervová zakončení této citlivé oblasti. Pokud tomu stav odpovídá, pacientka odchází druhý den po zákroku do domácí péče, informována o pooperačních postupech.

REKONVALESCENCE A VÝSLEDKY

Díky vstřebatelnému materiálu není třeba další zákrok s odstraněním stehů. Ve dnech bezprostředně po operaci může pacientka pociťovat mírnou tenzi – bolest v podbřišku a citlivost pysků, které může doprovázet i slabé krvácení a výtok. Tento stav je pouze přechodný a neměl by přetrvat déle jak týden po operaci. Klidový režim trvá v tomto případě 2 týdny, přičemž pohlavní styk je možný nejdříve 4 týdny po operaci, záleží ale na konkrétním stavu pacientky a konzultaci s lékařem.

Tato operace zbavuje ženy funkčních i estetických obtíží ­– pocitu diskomfortu při sportu i pohlavním styku, a to s trvalými výsledky.

Máte už dlouho nepříjemné pocity v intimní oblasti a zatím jste se neodvážily o tomto problému a jeho řešení cokoli zjistit? S námi můžete o labioplastice mluvit.

A diskrétní jsou i naše operátorky, u kterých se můžete objednat na konzultaci: +420 242 242 242 nebo info@mediest.cz .

Ceník

od 20 000 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury