Názory klientů

Názory klientů

Modelace poprsí | Klinika Mediestetik
Radka, Spokojený pacient

Modelace poprsí

S výsledkem jsem strašně moc spokojená! Vše probíhalo v naprostém pořádku, ať už to byla komunikace s panem doktorem, který mi všechno dokonale vysvětlil, nebo pooperační péče. Není se vůbec čeho obávat. Na klinice Mediestetik jsou všichni velmi příjemní, sestřičky skvělé, takže není proč váhat. Strašně moc děkuji klinice Mediestetik za všechno – za to, že mi vlastně úplně změnila život!

Plazmalifting, hned jsem poznala změnu! | Klinika Mediestetik
Nikola K., spokojený pacient

Plazmalifting, hned jsem poznala změnu!

Kliniku jsem navštívila před 3 týdny, vybrala jsem si metodu nazvanou Plazmalifting a hned jsem poznala změnu! Pleť je pevnější, rozšířené póry jsou pryč a kůže na obličeji je celkově svěžejší. Paní doktorka byla velice milá a i když jsem byla původně objednaná na něco úplně jiného tak mi po domluvě navrhla plazmu a já jsem ji velice vděčná!!! Mnohokrát děkuji a těším se na další návštěvu.

Laserové epilace, výsledky jsou skvělé! | Klinika Mediestetik
Nikol S., spokojený pacient

Laserové epilace, výsledky jsou skvělé!

Skvělá klinika se skvělým přístupem, především paní doktorky Stoiano. Chodím na laserovou depilaci. Vše mi podrobně a hlavně upřímně vysvětlila. Výsledky jsou skvělé. Krásné a čisté prostředí. Vždy se vám snaží vyjít vstříc. Rozhodně doporučuji!

Výsledky laserové epilace jsou úžasné! | Klinika Mediestetik
Martina K., spokojený pacient

Výsledky laserové epilace jsou úžasné!

Na kliniku jsem se objednala na laserové odstranění chloupků na nohou a v oblasti třísel. Sezení jsem absolvovala zatím 2x, přesto už po 1. ošetření byly výsledky úžasné! Po měsíci jsem byla objednaná na další ošetření a musela ho o týden posouvat, jelikož chloupky úplně zesvětlaly a téměř nerostly, čekám na 3 ošetření a chloupky, i když některé narostou, jsou tenké a světlé. V oblasti třísel, kde byly chloupky hodně tmavé, úplně přestaly růst po 1.sezení. Jsem moc spokojená a doporučuji!

Žiletku už vůbec nepotřebuji | Klinika Mediestetik
Kateřina, spokojený pacient

Žiletku už vůbec nepotřebuji

Tuto kliniku mohu jen doporučit. Slečna recepční i paní doktorka jsou super, velmi příjemné a ochotné. Docházím na epilaci laserem, nohy a podpaží a jsem nesmírně spokojená. Nejen s výsledky, protože žiletku už vůbec nepotřebuji, ale i s cenou což je u této procedury největší úskalí. Jsem nadšena a vřele doporučuji ?

Laserové epilace kliniky Mediestetik | Klinika Mediestetik
Jarmila Č., Spokojený pacient

Laserové epilace kliniky Mediestetik

Objednání je rychlé, ošetření cenově dostupné, což velmi oceňuji. Příjemné prostředí navíc dodává pocit relaxace. Jezdím si zde odpočinout a zároveň se mi dostává odborného přístupu. Navíc mi epilace prospěla i z důvodu velmi podrážděné pokožky po holení. Určitě bych tímto všem ženám ošetření doporučila.

Zvětšení prsou implantáty Mentor | Klinika Mediestetik
Veronika, Spokojený pacient

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Dnes mám měsíc po operaci a musím říct, že mé pocity jsou naprosto úžasné. Zákrok byl rychlý –ráno jsem přišla na pokoj, pan doktor si mě ihned „nakreslil", a šli jsme na sál. Jsem velice spokojená. Mám to, co jsem opravdu chtěla, a ze všeho nejvíc se teď samozřejmě těším na nákup nových podprsenek, protože s tím jsem vždycky bojovala. Donedávna do nich bohužel nebylo co dát. Takhle změna mi dělá obrovskou radost. Doktor Veliký je velice šikovný, příjemný a smekám před jeho uměním.

Výměna prsních implantátů | Klinika Mediestetik
Monika S., Spokojený pacient

Výměna prsních implantátů

Jsem třetí den po operaci a ráda bych Vám poděkovala a vyjádřila velikou spokojenost. Bohužel nevím jméno řidiče, jen to že mne přivezl a odvezl velice slušný, ochotný muž, jízda byla klidná a bezpečná, dorazili jsme přesně na minutu (neuvěřitelné). Při cestě tam vedl příjemný rozhovor a cestu zpátky jsem bezbolestně prospala...takže velké díky. Celý personál byl úžasný nemám jedinou výtku. Jednoznačně bez chyby. Čistota, ochota, péče, pozornost! A na pokoji jsem byla s úžasnou paní ( ze spolupacientek se z nás staly kamarádky). Za všechno mockrát děkuji Monika S.

 | Klinika Mediestetik
Petra G., spokojený pacient

S prací kliniky jsem velmi spokojena. Lékaři jsou milí a zároveň profesionální, paní doktorkou jsem byla dobře informována ohledně prováděného zákroku. Personál na recepci či na telefonní podpoře je vždy příjemný a vstřícný. Jak klinika na Praze 1 tak na Praze 2 jsou dobře dopravně dostupné ať už autem, pěšky či hromadnou dopravou. Ráda se na kliniku vracím do čistého a přátelského prostředí. Výsledky péče mě příjemně překvapily. Objednat se lze v krátkém časovém úseku, což považuji za velkou výhodu.

Zvětšení prsou a liposukce | Klinika Mediestetik
Anna, Spokojený pacient

Zvětšení prsou a liposukce

Mediestetik byla správná volba! Před operací pro mě provedli vizualizaci toho, jak budu vypadat po zákroku, a ta se nakonec opravdu velmi shodovala se skutečným výsledkem. Pooperační péče byla na skvělé úrovni! Mediestetik má skvělý personál. Noční sestřička byla jako můj anděl, reagovala na každý můj pohyb. Starali se o mne víc než já sama o sebe. Nyní je to 27 dní po operaci a já jsem moc spokojená s celkovým výsledkem.

1 2 3 4 ... 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory