Názory klientů

Názory klientů

Modelace poprsí | Klinika Mediestetik
Radka, Spokojený pacient

Modelace poprsí

S výsledkem jsem strašně moc spokojená! Vše probíhalo v naprostém pořádku, ať už to byla komunikace s panem doktorem, který mi všechno dokonale vysvětlil, nebo pooperační péče. Není se vůbec čeho obávat. Na klinice Mediestetik jsou všichni velmi příjemní, sestřičky skvělé, takže není proč váhat. Strašně moc děkuji klinice Mediestetik za všechno – za to, že mi vlastně úplně změnila život!

Výsledky laserové epilace jsou úžasné! | Klinika Mediestetik
Martina K., spokojený pacient

Výsledky laserové epilace jsou úžasné!

Na kliniku jsem se objednala na laserové odstranění chloupků na nohou a v oblasti třísel. Sezení jsem absolvovala zatím 2x, přesto už po 1. ošetření byly výsledky úžasné! Po měsíci jsem byla objednaná na další ošetření a musela ho o týden posouvat, jelikož chloupky úplně zesvětlaly a téměř nerostly, čekám na 3 ošetření a chloupky, i když některé narostou, jsou tenké a světlé. V oblasti třísel, kde byly chloupky hodně tmavé, úplně přestaly růst po 1.sezení. Jsem moc spokojená a doporučuji!

Laserové epilace kliniky Mediestetik | Klinika Mediestetik
Jarmila Č., Spokojený pacient

Laserové epilace kliniky Mediestetik

Objednání je rychlé, ošetření cenově dostupné, což velmi oceňuji. Příjemné prostředí navíc dodává pocit relaxace. Jezdím si zde odpočinout a zároveň se mi dostává odborného přístupu. Navíc mi epilace prospěla i z důvodu velmi podrážděné pokožky po holení. Určitě bych tímto všem ženám ošetření doporučila.

Zvětšení prsou implantáty Mentor | Klinika Mediestetik
Veronika, Spokojený pacient

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Dnes mám měsíc po operaci a musím říct, že mé pocity jsou naprosto úžasné. Zákrok byl rychlý –ráno jsem přišla na pokoj, pan doktor si mě ihned „nakreslil", a šli jsme na sál. Jsem velice spokojená. Mám to, co jsem opravdu chtěla, a ze všeho nejvíc se teď samozřejmě těším na nákup nových podprsenek, protože s tím jsem vždycky bojovala. Donedávna do nich bohužel nebylo co dát. Takhle změna mi dělá obrovskou radost. Doktor Veliký je velice šikovný, příjemný a smekám před jeho uměním.

Výměna prsních implantátů | Klinika Mediestetik
Monika S., Spokojený pacient

Výměna prsních implantátů

Jsem třetí den po operaci a ráda bych Vám poděkovala a vyjádřila velikou spokojenost. Bohužel nevím jméno řidiče, jen to že mne přivezl a odvezl velice slušný, ochotný muž, jízda byla klidná a bezpečná, dorazili jsme přesně na minutu (neuvěřitelné). Při cestě tam vedl příjemný rozhovor a cestu zpátky jsem bezbolestně prospala...takže velké díky. Celý personál byl úžasný nemám jedinou výtku. Jednoznačně bez chyby. Čistota, ochota, péče, pozornost! A na pokoji jsem byla s úžasnou paní ( ze spolupacientek se z nás staly kamarádky). Za všechno mockrát děkuji Monika S.

 | Klinika Mediestetik
Petra G., spokojený pacient

S prací kliniky jsem velmi spokojena. Lékaři jsou milí a zároveň profesionální, paní doktorkou jsem byla dobře informována ohledně prováděného zákroku. Personál na recepci či na telefonní podpoře je vždy příjemný a vstřícný. Jak klinika na Praze 1 tak na Praze 2 jsou dobře dopravně dostupné ať už autem, pěšky či hromadnou dopravou. Ráda se na kliniku vracím do čistého a přátelského prostředí. Výsledky péče mě příjemně překvapily. Objednat se lze v krátkém časovém úseku, což považuji za velkou výhodu.

Zvětšení prsou a liposukce | Klinika Mediestetik
Anna, Spokojený pacient

Zvětšení prsou a liposukce

Mediestetik byla správná volba! Před operací pro mě provedli vizualizaci toho, jak budu vypadat po zákroku, a ta se nakonec opravdu velmi shodovala se skutečným výsledkem. Pooperační péče byla na skvělé úrovni! Mediestetik má skvělý personál. Noční sestřička byla jako můj anděl, reagovala na každý můj pohyb. Starali se o mne víc než já sama o sebe. Nyní je to 27 dní po operaci a já jsem moc spokojená s celkovým výsledkem.

Plastická operace očních víček | Klinika Mediestetik
Ing. Růžena Klímová, Spokojený pacient

Plastická operace očních víček

Vážení, dovolte, abych tímto dopisem vyjádřila poděkování a vděčnost za služby, které mi doposud poskytli lékaři i další zdravotničtí specialisté kliniky Mediestetik. Jsem Vaším spokojeným klientem už téměř 10 let a dlouho jsem čekala na okamžik, kdy rozšíříte své služby i v oblasti plastické chirurgie. A stalo se! Mým ošetřujícím lékařem byl začátkem září tohoto roku pan MUDr. Miroslav Veliký, který u mě provedl operaci horních a dolních víček. Uvítala jsem, že zákrok byl veden jen v lokální anestezii, což je pro organismus šetrnější způsob znecitlivění. Samotný zákrok pak probíhal bez nejmenších komplikací a stejně úspěšně jsem byla po týdnu zbavena i miniaturních stehů. Vyzdvihnout bych chtěla hlavně (podle mého soudu ojedinělý) přístup ošetřujícího lékaře. Dr. Veliký totiž chce svého pacienta vidět i po půl roce po výkonu, ačkoliv žádné problémy nemám a o všem podstatném jsem byla dokonale poučena. Tento výjimečný přístup svědčí o absolutní profesionalitě Dr. Velikého. Smekám před takovými odborníky a moc bych si přála, aby se takové osobnosti mohly klonovat. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho dalších, stejně spokojených klientů.

Epilace: O chloupky se nemusím starat celé léto! | Klinika Mediestetik
Dita K., Spokojený pacient

Epilace: O chloupky se nemusím starat celé léto!

Chodím na laserovou epilaci bikini line a podpaží. Z výsledků jsem nadšená, nemusím se starat o chloupky celé léto! Prostředí kliniky je příjemné a stejně tak i její zaměstnanci.

Laserová epilace | Klinika Mediestetik
Šárka Ampapová, Spokojená pacientka

Laserová epilace

Vždy jsem měla mindrák ze zarudlých pupínků v oblasti třísel.Zkoušela jsem všemožné epilace, depilace, vosky, krémy, vodičky obsahující antibiotikum, ale problém přetrvával. Ani odborná lékařská pomoc mi nepomohla, obešla jsem 3 kožní lékařky. Kliniku Mediestetik jsem navštívila poprvé před rokem a půl na základě doporučení kamarádky, která mi řekla, že jejich laser je opravdu účinný. Na komerční články už nevěřím. Jedině osobní doporučení je pro mě důkazem kvality a spokojenosti! Už při vstupu na recepci mi bylo jasné, že tu nejsem naposled. Čistota, nádherný design recepce a nadmíru přívětivý a šikovný personál. Dalo by se říct, že jsem si kliniku zamilovala hned na první pohled. Epilace laserem mě zbavila mé noční můry. Velice pozitivně také hodnotím komplexní analýzu pleti za pomoci moderních technologií a doporučení včetně výživy. Upřímně? Opravdu se těším na každou další návštěvu kliniky, vždy odcházím ještě spokojenější. Navíc Mediestetik je finančně dostupná, stačí si jen počkat na AKCE, které za opravdu vyplatí!

1 2 3 4 ... 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory