Blog

Co by si dermatologové a plastičtí chirurgové přáli, aby pacienti věděli | Klinika Mediestetik

Co by si dermatologové a plastičtí chirurgové přáli, aby pacienti věděli

Je to tak – nejen pacienti mají svá novoroční přání a sny. Lékaři estetické medicíny musí, snad ještě o něco víc než kolegové v jiných oborech, myslet na naše postoje, vkus a názory. Komunikace je pro ně jednoduše základem úspěchu, a proto se není čemu divit, že je trápí některé mýty, neznalosti a pověry rozšířené mezi pacienty. Zeptali jsme se proto plastického chirurga a dermatoložky, co by ocenili, kdyby jejich pacienti věděli ještě předtím, než přijdou na první konzultaci. Odpovědi Vás možná překvapí a snad i vyjasní některé představy o tom, jak estetické korekce fungují.
#plasticka chirurgie # antiaging # prsni implantaty # botox # fillery
Číst celý článek
Krása a zdraví si zaslouží řešení, ne předsevzetí | Klinika Mediestetik

Krása a zdraví si zaslouží řešení, ne předsevzetí

Tak zase po roce přišly nejen Vánoce, ale i přísliby změn a nových návyků, které brzy přinesou své ovoce. Právě před 365 dny baj vočko si mnozí z Vás možná vytyčili nové mety. A teď ruku na srdce – kolik z nás doběhlo do cíle? Jak to tedy s těmi novoročními předsevzetími je, když se ještě navíc týkají našeho vzhledu a fyzické kondice?
#peeling # plasticka chirurgie # lifting # praha # liposukce # abdominoplastika
Číst celý článek
4 trendy krásy roku 2020 | Klinika Mediestetik

4 trendy krásy roku 2020

Vzhled, ať už postavy nebo obličeje, jednoduše vždycky patřil a bude patřit do kategorie trendy. Sezony se tu sice mění o poznání pomaleji, než je tomu u módy, i tak ale ani tady vývoj nejde zastavit. Jaká tedy budou hesla krásy v roce 2020? Zjistili jsme je pro Vás, abyste byli v novém roce v obraze…
#dermatologie # plasticka chirurgie # trendy krásy # plastický chirurg # liposukce # fat transfer # abdominoplastika
Číst celý článek
Jak si vybrat ty správné implantáty | Klinika Mediestetik

Jak si vybrat ty správné implantáty

Ač se to tak při současných trendech může občas zdát, cílem plastiky není tvořit dokonalé kopie podle jedné šablony. Každý rozumný chirurg se zkušenostmi takový přístup při zvětšení prsou ani nemůže nabídnout ­– ve hře je totiž až příliš mnoho proměnných. Pojďme si říct alespoň ty základní z nich.
#prsní implantáty #modelace prsou #plastika prsou #plastický chirurg
Číst celý článek
Stehna a boky: prokleté partie a jak na ně | Klinika Mediestetik

Stehna a boky: prokleté partie a jak na ně

Na těle máme pár takových – míst, kterých se tuk drží jako přilepený! Boky a stehna do tohohle klubu bohužel rozhodně patří. Faldíky rýsující se nad páskem, nebo dokonce kalhoty prodřené mezi nohama…že jsou Vám tyto problémy důvěrně známé a zdaleka Vám neničí jen šatník? Pojďte to s námi změnit. Prozradíme Vám 7 způsobů, jak s tukovými valy na bocích a stehnech konečně zatočit.
#dermatologie #plastic surgery #kryolipolýza #liposukce
Číst celý článek
Jak dát před dlouhou zimou vzpruhu obličeji | Klinika Mediestetik

Jak dát před dlouhou zimou vzpruhu obličeji

Ještě to ani pořádně nezačalo a Vy už máte pocit, že chladné počasí Vaši pokožku těžce zkouší? Nechceme strašit, ale je teprve prosinec, takže bude hůř, to víme všichni. Neházejte ale flintu do žita ani pytel na hlavu, existují totiž způsoby, jak dopřát obličeji pořádnou dávku energie na dlouho dopředu.
#ultraformer #LAC lifting #regenerace pokožky #dermatologie #praha
Číst celý článek
Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům | Klinika Mediestetik

Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům

Říká se jim taky netopýří křídla a asi není třeba vysvětlovat proč. Stejně jako jiné části těla, i horní paže mají svá silná a slabší místa a chvíle. I tady se totiž usazuje tuk a kůže postupně podléhá gravitaci. Trička, nebo dokonce tílka ale není třeba hned pohřbít hluboko do útrob skříní. Naopak, s tímhle velmi častým problémem se dá bojovat… jen se do toho pustit. Řekneme Vám, jak na to.
#povislé paže # lifting paží # brachioplastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Jiná prsa, jiný tvar | Klinika Mediestetik

Jiná prsa, jiný tvar

Příroda to tak už zařídila – že co člověk, to jiné tvary a proporce. A je to samozřejmě dobře, protože život se přece nepíše přes kopírák. I ženská prsa mají své individuality, které odlišují jednotlivé majitelky. Ne vždy ale tvar splní naplno jejich představy. Když se k tomu přidají ještě nejrůznější životní proměny, není divu, že mnoho žen začnou prsa trápit. Co všechno má tedy vliv na tvar poprsí a jak lze situaci řešit?
#tvar prsou # modelace prsou # plastika prsou # plastický chirurg
Číst celý článek
Jak se rychle dočkat nového dekoltu | Klinika Mediestetik

Jak se rychle dočkat nového dekoltu

Čekáte už řadu let na životní změnu se zvětšením poprsí? Blíží se váš okamžik a vy se nemůžete dočkat, až uvidíte výsledky? Tak prr, zpomalte. Jsou totiž jednoduše věci, které jen tak nepřeskočíte. V tomhle případě je to rozhodně hojení. Poradíme vám, co dělat a co ne, abyste byly co nejrychleji s novým dekoltem v kondici. Tak si pište…
#zvětšení prsou # poprsí # dekolt # plastika prsou
Číst celý článek
Vše, co byste měli vědět o dermálních výplních | Klinika Mediestetik

Vše, co byste měli vědět o dermálních výplních

Cítíte v obličeji ochabnutí a povadlost kůže? Někde mezi otoky a ztrátou objemu se vám ztratily i kontury? Řešení tu je – nabízí ho moderní dermální výplně, tzv. fillery. Že jste tenhle název už slyšeli a vlastně nevíte, co si pod ním představit? A už vůbec netušíte, jaký je rozdíl mezi výplněmi a botoxem? Pomůžeme vám dostat se do obrazu a vaši pokožku vrátit zpět do formy!
#dermální výplně # fillery # vrásky # dermatologie # kyselina hyaluronová
Číst celý článek
1 2 3 4 5 ... 10 ... 14 ... 18