Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting
Slunce, námaha, vysoké nebo naopak nízké teploty, to vše může způsobit dehydrataci pokožky nejen v…
Trápí vás nežádoucí ochlupení kdekoliv na těle a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Pak není nic jednoduššího než trvalá epilace alexandritovým laserem - je rychlá, efektivní a s nechtěnými chloupky se po ní můžete rozloučit už navždy.
Laserová epilace pomocí alexandritového laseru je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.
Jak přesně epilace laserem funguje? Paprsek alexandritového laseru proniká k vlasovým cibulkám a vyvolává jejich tepelnou destrukci, další chloupky proto zkrátka nemají odkud růst. Nejde tedy o depilaci, což je pouhé povrchové odstranění nežádoucích chloupků, nýbrž o epilaci, což je odstranění ochlupení i s vlasovými cibulkami.
Ruce, nohy, záda, brada, krk i intimní partie – epilovat laserem lze skutečně jakoukoliv oblast. Ošetřit se nedá pouze výrazně snědá, opálená nebo tetovaná pokožka a sliznice (např. při epilaci intimních partií), a to zejména proto, že laser je orientován na pigment. Ze stejného důvodu nelze epilovat chloupky zcela bez pigmentu (tj. velmi světlé či bílé).
Výsledky se dostavují bezprostředně po ošetření – až 80 % stávajících chloupků už nikdy znovu neporoste. Proč „jen“ 80 %? Laser zaměřuje pouze chloupky v růstové fázi, existují ovšem také fáze zárodečná a klidová – chloupky v těchto fázích laser nezaměřuje. Ošetření se proto musí v rozmezí zhruba čtyř týdnů zpravidla několikrát opakovat. Teprve poté je dosaženo skutečně kompletního odstranění ochlupení v ošetřované oblasti. Díky svému příznivému působení na pokožku vám alexandritový laser kromě likvidace nechtěných chloupků pomůže také k citelně jemnější a hladší kůži.
Při vyhledávání různých metod odstranění nežádoucího ochlupení se často setkáte s tzv. IPL neboli s intenzivním pulzním světlem, které i mnozí jeho provozovatelé označují za laser. Jak ovšem již samotný název této metody napovídá, o laser se samozřejmě nejedná. IPL funguje na jiné bázi než laser, při jeho využití je zpravidla potřeba větší počet opakování a ošetření samo o sobě také dosahuje jiných, často ne tak markantních výsledků.
Slunce, námaha, vysoké nebo naopak nízké teploty, to vše může způsobit dehydrataci pokožky nejen v…
Jen co překleneme pětadvacítku, začíná naše pleť chřadnout. Objevují se první vrásky a kontury…
Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces,…