Mezoterapie v akci s 60% slevou

Mezoterapie v akci s 60% slevou

CO JE MEZOTERAPIE, BIOREVITALIZACE NEBO HYDROLIFTING?

Jde o tři metody obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk jejich důkladným vyživením zejména kyselinou hyaluronovou. Tato kyselina se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla a její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, potažmo aktivovat růst kolagenových vláken. Všechny tři metody využívají právě těchto příznivých vlastností kyseliny hyaluronové a prostřednictvím mikrocirkulace, důkladné výživy a oxidačních procesů kůži nejen hydratují až do spodních vrstev, ale také zvyšují její pružnost a poddajnost a zpomalují její chřadnutí.

Při biorevitalizaci je do pokožky aplikována čistá kyselina hyaluronová, v případě mezoterapie jde o speciální koktejl na bázi této kyseliny obohacený o vitaminy, aminokyseliny, minerály a koenzymy potřebné pro komplexní regeneraci pokožky. U hydroliftingu obsahuje aplikovaný koktejl ještě glycerol. Specifické složení glycerolu v této kombinaci stimuluje pokožku k vyšší produkci kolagenu, což ji kromě výživy také zpevňuje – odtud tedy název procedury obsahující slovo ‚lifting‘.

Každá z metod má svou vlastní indikaci a je vhodná pro jiný typ pleti, všechny jsou ovšem tělu přirozené, pro pacienta nenáročné a není po nich třeba jakékoliv rekonvalescence. Která z nich se nejvíce hodí právě pro vás, vám lékař rád poradí osobně.

EFEKT MEZOTERAPIE, BIOREVITALIZACE A HYDROLIFTINGU

Pokožka bude vždy vypadat mladší a svěžejší než před ošetřením, pro udržení efektu v dlouhodobém horizontu je ovšem vhodnější ošetření opakovat v pravidelných intervalech navržených lékařem na základě stavu pokožky pacienta a jeho představách o výsledku – ať už jednou za měsíc, jednou za tři měsíce či jednou za půl roku.

Mezoterapie je jednou z nejúčinnějších nechirurgických metod, díky které dosáhnete maximální hydratace a omlazení pokožky. Tato metoda se řadí mezi vůbec ty nejpopulárnější kosmetické postupy estetické medicíny! Nyní dokonce pořídíte mezoterapii v akci s 60% slevou.

Objednávejte nyní za pouhých 5000 Kč     2000 Kč
Tel. 242 242 242
info@mediest.cz

Kontaktujte nás

vyberte soubory